SEAT Toledo: Prestiż z wysokim rabatem!
2014-09-29

SEAT Toledo: Prestiż z wysokim rabatem!

Model Toledo to połączenie elegancji i funkcjonalności w wykonaniu marki SEAT. Ten rodzinny samochód jest teraz dostępny jak nigdy dotąd – z rabatem do 6 500 zł!

SEAT Toledo to prestiżowy i komfortowy samochód rodzinny, który wnosi do segmentu kompaktowego emocjonujący design oraz podnosi standardy w zakresie praktyczności. Jako wcielenie piękna i rodzinnego charakteru w jednym, Toledo oferuje dynamiczny design, przestronne wnętrze i bezpieczeństwo na każdej trasie.

 

SEAT Toledo: Prestiż z wysokim rabatem!

Wychodząc naprzeciw swoim Klientom, SEAT połączył wszystkie zalety Toledo z atrakcyjną ofertą. Każdy, kto zdecyduje się na ten model, może teraz liczyć na wysoki rabat do 6 500 zł! Toledo pokazuje, że prestiż i kusząca cena mogą iść w parze. Promocja obowiązuje od 26 września do 25 października 2014 roku.

 

Toledo przyciąga wzrok już z daleka zarówno swoim wyglądem, jak i bogatym wyposażeniem. Pod jego maską pracują nowoczesne silniki benzynowe TSI lub diesle TDI, zapewniając dobre osiągi przy rozsądnym spalaniu. Po dodaniu do tego bagażnika o pojemności aż 550 litrów i bezpieczeństwa ocenionego w testach NCAP na 5 gwiazdek, otrzymamy przepis SEAT-a na samochód idealny.

SEAT Toledo: Prestiż z wysokim rabatem!

 

Jak każdy nowy SEAT, Toledo również oferowany jest z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 km przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów).

 

Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 105.74 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 1.45 kB

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...