SEAT Leon X-Perience – test na drugim końcu świata
2015-02-16

SEAT Leon X-Perience – test na drugim końcu świata

SEAT Leon X-Perience przywitał rok 2015 w niezwykłej scenerii, niemal 20 000 km od swojego „domu” w Martorell. Badając malownicze równiny, górskie szczyty i wulkaniczne szlaki Nowej Zelandii, Leon po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych – dla niego drogi nie mają końca.

Na wybrzeże czy w góry? W teren czy na śnieg? Za każdym razem, kiedy wsiadamy do samochodu, cel naszej podróży może być inny i musimy się do niego właściwie przygotować – zaplanować trasę, spakować stosowny sprzęt, a nawet odpowiednio się ubrać. W świecie motoryzacji jest jednak samochód, który bez względu na warunki i nasze plany jest gotowy na wszystko. To SEAT Leon X-Perience.

...

Jeszcze nie tak dawno Leon X-Perience udowadniał swoją trwałość w 40-stopniowym upale, na piaskach pustyni w północnej Hiszpanii, by teraz wykazać się w trudnym terenie Nowej Zelandii. Oddalony o tysiące kilometrów od Martorell, będąc na drugiej półkuli ziemskiej, X-Perience pokazał, że należy do najtwardszych zawodników.

Jego napęd na 4 koła doskonale współpracował z dynamicznymi i solidnymi silnikami TSI lub TDI, sprawdzając się w każdym terenie. Samochód bez problemu znosił zmianę otoczenia, dostosowywał się do każdej nawierzchni i dostarczał dreszczyku emocji z prowadzenia. Łącząc osiągi z nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa, wygodne wnętrze z ekscytującym designem i funkcjonalność z niezawodnością, Leon X-Perience pokazał, że nic go nie zatrzyma.

 

 

Nowa Zelandia znajduje się w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Witając tam Nowy Rok SEAT był świadkiem kolejnej niezwykłej rzeczy – pierwszego wschodu słońca na Ziemi w 2015 roku. Zapraszamy na krótki film z tego niecodziennego testu.

...

 

Wszystkie nowe modele SEAT-a są dostępne z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 kilometrów przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów). To nie tylko wyróżnik marki, ale także dowód najwyższej jakości produkowanych samochodów i poczucie pewności dla każdego kierowcy.

 

...

 

 

 

 

 

 

 

Modele marki SEAT dostępne są również w finansowaniu Volkswagen Bank Polska, który pozwala wybierać najkorzystniejsze rozwiązania z wielu sprawdzonych produktów. Dzięki atrakcyjnej ofercie każdy kierowca może cieszyć się wymarzonym SEAT-em.

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 130.25 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 2.59 kB

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...