SEAT Leon Supercopa z polską ekipą wjeżdża na podium w Dubaju!
2016-01-18

SEAT Leon Supercopa z polską ekipą wjeżdża na podium w Dubaju!

Stało się! W 24-godzinnym wyścigu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, SEAT Leon Supercopa po całej dobie zaciętej walki wjechał na wspaniałe, trzecie miejsce!

RTG by Gładysz Racing, w składzie Adam Gładysz, Robertas Kupcikas, Marcin Jaros, Simon Larsson oraz Jerzy Dudek, pokonali w Dubaju wiele przygód i wyczerpujących chwil. Już od samego początku polski team wykazywał się determinacją, pokazując, że dla niego liczą się tylko najwyższe miejsca. Cel udało się zrealizować – głównie dzięki doświadczeniu kierowców i maksymalnej wydajności Leona Supercopa.

SEAT Leon Supercopa z polską ekipą wjeżdża na podium w Dubaju!

Na wyścigu Hankook 24H Dubai pojawiło się aż 100 załóg. Reprezentacja RTG by Gładysz Racing walczyła w klasie A3, broniąc się zarówno przed wolniejszymi, jak i szybszymi samochodami.

„Wyścig Hankook 24h Dubai jest już za nami. Ukończyliśmy go na trzecim miejscu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, choć oczywiście naszym celem było zwycięstwo w klasie. SEAT Leon Supercopa okazał się bardzo dobrym samochodem, który jest najlepszym wyborem na wyścigi długodystansowe. Chciałbym podziękować całemu zespołowi, partnerom i sponsorom, pozostałym kierowcom, z którymi zmieniałem się za kierownicą. To było ogromne wyzwanie, z którym dobrze sobie poradziliśmy. Wracamy do domu szczęśliwi, z pucharami i mam nadzieję, że spotkamy się tutaj za rok!” – mówi Adam Gładysz.

Zespół nie zwalniał nawet na chwilę. Przez całą dobę dawał z siebie maksimum możliwości, co umożliwił wyczynowy, niebiesko-żółty Leon Supercopa. 24 godziny wystarczyły, by SEAT pokazał swój prawdziwy charakter i serce do walki.

SEAT Leon Supercopa z polską ekipą wjeżdża na podium w Dubaju!

„Jesteśmy już po Hankook 24H Dubai, w trakcie którego sporo się działo, jednak udało nam się zrealizować nasz cel, jakim było dojechanie do mety. Ważne jednak, aby do samego końca się nie poddawać. Tak też zrobiliśmy i udało nam się wrócić na trzecią pozycję. To był mój debiut w wyścigach długodystansowych, a także w nowym samochodzie, jakim jest dla mnie SEAT Leon Supercopa i myślę, że wypadło to całkiem dobrze. Można powiedzieć, że to tylko trzecie miejsce, jednak tutaj nie wszystko zależy tylko od szybkości, dlatego cała ekipa jest bardzo zadowolona, gdyż w tych warunkach jest to aż trzecie miejsce!” – dodaje Jerzy Dudek.

SEAT Leon Supercopa, podobnie jak członkowie RTG by Gładysz Racing, to urodzony mistrz. Świetnie poradził sobie ze wszystkimi wyzwaniami i świętuje kolejny sukces w klasie A3! Po walce w Dubaju jego sportowy charakter i temperament wszyscy zapamiętamy na długo.

Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 100.31 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 2.72 kB

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...