SEAT – historia pełna życia
2014-10-23

SEAT – historia pełna życia

SEAT to nie tylko dynamiczne, funkcjonalne i pełne emocji samochody – to także historia, która zachwyca do dzisiaj. Dzięki niej marka pokazała światu swój charakter. Dla jej przypomnienia, zapraszamy na cykl newsletterów o historii SEAT-a.

...

Marka SEAT ma już przeszło 60 lat, a wciąż się rozwija. Przez ponad pół wieku udowadniała, że u podstaw jej sukcesu leży dynamiczność, zaawansowana technologia i przyciągający design. Dzięki swoim cechom stała się filarem hiszpańskiego przemysłu i zaszczepiła mnóstwo emocji w motoryzacyjny rynek na całym świecie. Warto przypomnieć sobie, jak wyglądały jej początki.

 

Przedstawiamy cykl newsletterów, w którym co 2 tygodnie będziemy odsłaniać nowe karty historii jednej z najbardziej ekscytujących marek w świecie samochodów. Dzięki temu poznamy bliżej najważniejsze wydarzenia z życia SEAT-a, wszystkie jego obiekty czy popularne modele.

 

W tym tygodniu prezentujemy materiały, które pokazują drogę do sukcesu marki z podziałem na poszczególne dekady, od lat 50-tych. Dzięki nim można prześledzić całą historię SEAT-a – od momentu jej tworzenia, przez ciężką drogę na szczyt, aż po obecną pozycję jednej z najbardziej docenianych marek na rynku motoryzacyjnym. Materiały dostępne są tutaj.

 

Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 97.25 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 1.37 kB

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...