SEAT Eurocup: kolejny start w Austrii!
2014-05-20

SEAT Eurocup: kolejny start w Austrii!

3 tygodnie po pierwszym starcie w Niemczech, SEAT Eurocup przenosi się na tor Salzburgring w Austrii. Wyścig odbędzie się w najbliższy weekend.

Po ekscytującym początku na słynnym torze Nürburgring, w klasyfikacji kierowców prowadzi Norweg Stian Paulsen mając na koncie 16 punktów. Tuż za nim plasują się Stefano Comini i Fran Rueda, zajmując drugie miejsce. Obydwaj mają po 13 punktów.

...

W najbliższy weekend, od 23 do 25 maja, Puchar SEAT Eurocup wystartuje na bardzo szybkim torze, zlokalizowanym 15 km od Salzburga. Pętla ma długość 4,23 km i zawiera dwie, bardzo długie proste, połączone wymagającym zakrętem „Fahrerlagerkurve” oraz nawrotem „Nockstein-Kehre”.

Po treningach i sesji kwalifikacyjnej, które odbędą się w piątek, cała stawka 21. kierowców stanie do dwóch wyścigów w Pucharze SEAT Eurocup. Odbędą się one o godz. 13.45 w sobotę i o godz. 12.00 w niedzielę.

„Po wspaniałym wyścigu w Niemczech, nie możemy doczekać się rywalizacji w Austrii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak Zespół SEAT Sport rozpoczął tegoroczny sezon. Udowodniliśmy, że model Leon Cup Racer to samochód szybki i skuteczny, a startujące w Pucharze zespoły składają się z samych profesjonalistów i utalentowanych kierowców” – mówi Jaime Puig, dyrektor SEAT Sport.

...

„Dzięki temu, że zawodnicy zapoznali się już ze swoimi samochodami, możemy spodziewać się jeszcze większych emocji” – dodaje Puig.
Więcej informacji na stronie www.seat-sport.com/eurocup.
Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 115.35 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 1.61 kB

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...