Premiera Leona ST we Frankfurcie
2013-09-08

Premiera Leona ST we Frankfurcie

Jedną z gwiazd tegorocznych Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie będzie nowy SEAT Leon w wersji kombi.

 

...

65. Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne we Frankfurcie rozpoczynają się już jutro. Dla SEAT-a jest to doskonała okazja do zaprezentowania swojego najnowszego modelu – Leona ST. Jest to pełne charakteru i wyrazistości kombi, które nie tylko rozszerza gamę marki, ale także wprowadza ją w zupełnie nową erę. Targi otwarte będą dla szerszej publiczności od 12 do 22 września br., a dni prasowe odbędą się 10 i 11 września.

 

Modele SEAT-a będzie można znaleźć w hali numer 03 na stoisku A04. Prezentacja nowego Leona ST będzie miała miejsce 10 września o godz. 12.15.

 

SEAT Leon ST (Sport Tourer) to trzeci członek rodziny modeli Leon. Jego nadwozie łączy w sobie dynamiczny design i wyjątkową użyteczność. Samochód z powodzeniem może być wykorzystywany na co dzień, a także do długich, rodzinnych podróży. Jego bagażnik oferuje aż 587 l pojemności, z możliwością powiększenia do nawet 1 470 l.

...

 

...

Oprócz funkcjonalności, nowy Leon ST imponuje także doskonałym designem. Ten samochód jest pełen energii i pozostaje spójny z przyjętym przez markę językiem stylistycznym. Jego smukła sylwetka podkreśla temperament, jaki w nim drzemie. Przód auta rozświetlają reflektory wykonane całkowicie w technologii LED, które są dostępne w standardzie i tym samym stanowią pionierskie rozwiązanie w klasie kompaktowej.

 

Jak na sportowe kombi przystało, model Leon ST będzie napędzany przez wydajne i dynamiczne silniki. Pod maską tego auta znajdą się jednostki benzynowe (od 1.2 TSI/85 KM do 1.8 TSI/180 KM) i wysokoprężne (od 1.6 TDI/90 KM do 2.0 TDI/185 KM). Każda z nich gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy przy rozsądnym spalaniu, wynoszącym średnio już od 4,1 l/100 km.

 

Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 111.94 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 1.96 kB

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...