CUPRA Leon – wnętrze, w którym każdy detal ma znaczenie
2023-10-10

CUPRA Leon – wnętrze, w którym każdy detal ma znaczenie

  • W 2020 roku CUPRA Leon ujrzała światło dzienne – i już od trzech lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób szukających połączenia miejskiego kompaktu ze sportowym charakterem.
  • CUPRA Leon cechuje się odważnymi i nietuzinkowymi rozwiązaniami stylistycznymi, które widać na pierwszy rzut oka są to np.: fotele kubełkowe CUP inspirowane siedzeniami wyścigowymi.
  • Sportowy design klasy premium, ambientowe oświetlenie oraz miedziane przeszycia foteli sprawiają, że Leon wyróżnia się w swojej klasie stylistyką i detalami.

Duża część kierowców wychodzi z założenia, że samochód powinien nie tylko prowadzić się w komfortowy dla nich i dla pasażerów sposób, ale także odpowiednio wyglądać. W przypadku modelu CUPRA Leon to właśnie w środku samochodu doskonale widać, że każdy, nawet najmniejszy detal został starannie i w jak największym stopniu przemyślany.

Sekret tkwi w szczegółach

Już pierwszy rzut oka na wnętrze samochodu wystarczy, by zyskać pewność, że CUPRA Leon nie boi się odważnych i nietuzinkowych rozwiązań stylistycznych. Doskonale widać to choćby po fotelach kubełkowych CUP wyposażonych w elektryczną regulację, cechujących się charakterystyczną krzywizną, inspirowaną fotelami wyścigowymi. To właśnie one wpływają bezpośrednio na poprawę komfortu kierowcy na każdej drodze. Smaczku dodaje także wytłoczone na zagłówkach logo CUPRA, które przyciąga wzrok i idealnie komponuje się ze skórzanymi fotelami bez względu na wybór wariantu Genuine Black Leather, czy też Genuine Petrol Blue Leather. W obu przypadkach nie sposób nie zauważyć także charakterystycznych, miedzianych przeszyć. To właśnie one gwarantują niespotykany dotąd wygląd wnętrza samochodu.

Wewnętrzny i zewnętrzny design klasy premium

Kolejnymi elementami wnętrza modelu CUPRA Leon, które przyciągają wzrok, są bez wątpienia ambientowe oświetlenie kokpitu LED z możliwością wyboru koloru oraz miedziane logo, umieszczone centralnie na kierownicy, przywodzące na myśl sportowy charakter hiszpańskiej marki. Warto także zwrócić uwagę także na zewnętrzny design – CUPRA Leon wyposażona jest w tylną osłonę wykonaną z karbonu, czyli włókna węglowego. Kolejne elementy zwracające uwagę to także stylowe otwory wentylacyjne, dyfuzor, dopasowane lusterka boczne, tylne światło CUPRA Infinitive, dynamiczne kierunkowskazy tylne i powitalne światło CUPRA, które po odblokowaniu samochodu wyświetla na podłożu wyraźne logo marki, składają się na obraz sportowego kompaktu połączonego z miejskim charakterem.

 

Pobierz multimedia
Format: zip
Rozmiar: 39.19 MB
Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 209.66 kB
Pobierz doc
Format: doc
Rozmiar: 158.83 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 2.73 kB

Multimedia

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...