Przygotuj swojego SEAT-a na zimę!
2015-10-14

Przygotuj swojego SEAT-a na zimę!

SEAT dmucha na zimne. W serwisach marki można sprawdzić swoje auto przed nadchodzącymi mroźnymi dniami z testem akumulatora za jedyne 49 zł!

Do zimy warto przygotować się jeszcze zanim przyjdą niskie temperatury. SEAT, by wyjść naprzeciw swoim Klientom, przygotował specjalną akcję serwisową, w której mogą oni sprawdzić stan swoich samochodów i przygotować je do najcięższej pory roku.

 

 	 Przygotuj swojego SEAT-a na zimę!

 

Najważniejszym elementem pojazdu, który musi zostać przygotowany do mrozów, jest akumulator. To „serce” samochodu i źródło jego zasilania. Aby cieszyć się jego niezawodnością i bezproblemowym odpalaniem w niskich temperaturach, najlepiej wybrać oryginalne produkty, dopasowane do danego modelu.

 

 

W ramach akcji SEAT przygotował:

• zimowe sprawdzenie auta z testem akumulatora – za 49 zł,
• akumulatory – już od 299 zł.

 

Test akumulatorów z oferty SEAT-a wykazał o 20% większą trwałość w stosunku do innych standardowych produktów. Są one odporne na nadmierne naładowanie, samorozładowanie oraz są w pełni bezobsługowe.

 

 

Dodatkowo, każdy kto kupi komplet opon do swojego SEAT-a, może liczyć na ich ubezpieczenie na okres 36 miesięcy za symboliczną złotówkę! W zakres ubezpieczenia wchodzi uszkodzenie opon spowodowane: przebiciem na drodze, uderzeniem w krawężnik lub wandalizmem. To doskonała dodatkowa ochrona dla każdego samochodu.

 	 Przygotuj swojego SEAT-a na zimę!

 

 

W serwisach SEAT-a ceny opon zimowych zaczynają się od 229 zł/szt., tarcz hamulcowych – 199 zł/szt., klocków hamulcowych - od 149 zł, środków odmrażających do szyb – od 23 zł, a uchwytów na narty - od 349 zł.

Akcja trwa od 15.10 do 30.11.2014 roku.

 

Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 112.31 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 1.79 kB

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...