Moda w Barcelonie – tylko z SEAT-em
2014-12-11

Moda w Barcelonie – tylko z SEAT-em

Świat mody i świat motoryzacji zmierzają w jednym kierunku – do Barcelony! SEAT wybrał się do stolicy Katalonii na szał zakupów pod okiem znanej blogerki modowej Maffashion. Gwiazdą wyjazdu był Mii by MANGO!

...

Jak dopasować torebkę do butów? Którą sukienkę do tego założyć? I jak dobrać do tego wszystkiego idealne auto? Z tym ostatnim nie ma żadnego problemu. Udowodnił to SEAT Mii by MANGO, który w towarzystwie znanej blogerki modowej Maffashion zaprosił na zakupy trzy czytelniczki magazynu Twój Styl, które wygrały w konkursie SEAT-a.

W ramach nagrody każda z czytelniczek dysponowała kwotą 5 000 zł na swoje wymarzone zakupy. Mii by MANGO z powodzeniem pomieścił wszystkie torby, nie wspominając o podróżnych walizkach. W jego wnętrzu znalazł się nawet ultra-kobiecy haczyk do powieszenia damskiej torebki.

 

 

W Barcelonie dopisywało nie tylko słońce. Mii by MANGO od początku wyjazdu udowodniał, że świetnie sprawdza się w rękach kobiet – jest elegancki wewnątrz i stylowy na zewnątrz, zmieści się na każdym parkingu i pozwoli czuć się modnie, gdziekolwiek się pojawi.

Ten stylowy samochód wygląda wyjątkowo m.in. dzięki lakierowi Glam Beige i szarym felgom. Jako najmniejszy model z rodziny SEAT-a zaprezentował się z najlepszej strony na tle tego pięknego miasta i wyraźnie pokazał, dlaczego to właśnie tam są jego korzenie.

 

 

SEAT udowodnił też, że wspólne zakupy zbliżają - zarówno czytelniczki, jak i Maffashion bardzo się zaprzyjaźniły. W wyjątkowym Mii by MANGO poznały Barcelonę od strony mody i wyróżniały się na każdej, nawet najbardziej ruchliwej uliczce. Dzięki tej przygodzie część słonecznej Barcelony mogły przywieźć także do Polski.

Relacja z tego niezwykłego wyjazdu już w najnowszym wydaniu Twojego Stylu!

...

 

Wszystkie nowe modele SEAT-a są dostępne z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 kilometrów przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów). To nie tylko wyróżnik marki, ale także dowód najwyższej jakości produkowanych samochodów i poczucie pewności dla każdego kierowcy.

 

Pobierz pdf
Format: pdf
Rozmiar: 108.27 kB
Pobierz plik tekstowy
Format: txt
Rozmiar: 2.36 kB

Do pobrania

Wyczyść listę
Pobierz pliki
Proszę czekać...